РЕГІОНАЛЬНА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА СПАДЩИНА ЯК ПРЕДМЕТ НАУКОВОГО ОСМИСЛЕННЯ

Виткалов С.В. and Крет З.М. (2013) РЕГІОНАЛЬНА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА СПАДЩИНА ЯК ПРЕДМЕТ НАУКОВОГО ОСМИСЛЕННЯ. Острозький краєзнавчий збірник, 2013: Вип. 6. pp. 233-239.

[img]
Preview
Text
Виткалов С., Крет З._Остріг.pdf

Download (615kB) | Preview

Abstract

Сучасне життя, незважаючи на посилений інтерес до економічного чинника, викликаний не переорієнтацією переважної більшості українців на сферу бізнесових інтересів, а виключно умовами життя, все ж залишає достатньо високим і інтерес до культурно-мистецької складової нашого життя. Про це свідчать зростаючий рівень відвідування концертних установ, а надто симфонічних та камерних їх форм, увага до високих зразків оперного мистецтва, музейної мережі, врешті-решт. Це помітно й по нещодавно запровадженій абонементській практиці Рівненської обласної філармонії, різноманітних заходах двох Академічних театрів, яким також особливо не бракує глядача тощо.

Item Type: Article
Additional Information: Виткалов С. Регіональна культурно-мистецька спадщина як предмет наукового осмислення / С.Виткалов, З.Крет // Острозький краєзнавчий збірник. - 2013. - Вип. 6. - С. 233-239.
Uncontrolled Keywords: культурно-мистецька спадщина
Subjects: 9 Географія. Біографії. Історія > 908 Краєзнавство
Divisions: Художньо-педагогічний факультет > Кафедра івент-індустрій, культурології та музеєзнавства
Depositing User: Ірина Гаврилюк
Date Deposited: 16 Apr 2024 12:08
Last Modified: 16 Apr 2024 12:08
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/13085

Actions (login required)

View Item View Item