ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА І ПОЗАЦЕРКОВНЕ РЕЛІГІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ІСТИННО ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА" В КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ СУСПІЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ

Шугаєва Л.М. (2010) ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА І ПОЗАЦЕРКОВНЕ РЕЛІГІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ІСТИННО ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА" В КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ СУСПІЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ. Релігія та соціум, 2010 (№2): (4). pp. 126-130.

[img]
Preview
Text
Шугаєва Л. Православна церква..pdf

Download (437kB) | Preview

Abstract

Стаття присвячена проблемам і перспективам діалогу між Православною церквою й Істинно
православною церквою в умовах сучасних суспільних трансформацій, зокрема увага акцентується на історіософському аналізі особливостей відносин між названими об’єднаннями; робиться спроба прогнозу щодо їх перспектив, тенденцій розвитку в епоху постмодерну.

Item Type: Article
Additional Information: Шугаєва Л.М. Православна церква і позацерковне релігійне об'єднання "Істинно православна церква" в контексті сучасних суспільних трансформацій: проблеми і перспективи / Л.М.Шугаєва // Релігія та соціум. - 2010. - № 2(4). - С. 126-130.
Uncontrolled Keywords: православна церква, позацерковне релігійне об'єднання, Істинно православна церква, сучасні суспільні трансформації, проблеми і перспективи
Subjects: 2 Релігія. Теологія (богослов'я) > 28 Християнські церкви, секти, деномінації
Divisions: Факультет історії, політології та міжнародних відносин > Кафедра філософії
Depositing User: Людмила Буравкова
Date Deposited: 11 Jan 2022 10:43
Last Modified: 11 Jan 2022 10:43
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10314

Actions (login required)

View Item View Item