ВЕРТИКАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ ВОДНОЇ ЕНТОМОФАУНИ ОЗЕР ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ

Онанчук М.М. and Трохимчук І.М. (2018) ВЕРТИКАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ ВОДНОЇ ЕНТОМОФАУНИ ОЗЕР ШАЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ. Регіональні геоекологічні проблеми в умовах сталого розвитку, 2018. pp. 315-320.

[img]
Preview
Text
Онанчук М.М., Трохимчук І.М..pdf

Download (5MB) | Preview

Abstract

За останнє століття бурхливий розвиток промисловості призводить до систематичного забруднення прісних водойм, що прямо або опосередковано впливає на водну флору і фауну. Водні твердокрилі у відповідь на забруднення реагують багатьма реакціями, які протікають на молекулярному, клітинно-тканинному, органо-організмовому та інших рівнях. Природні угрупування багатокомпонентні, тому чутливість їх членів до того чи іншого забруднення різна. Якщо чутливим до отруйної речовини буде домінантний вид, то його зникнення або значне зменшення чисельності приведе до різкої зміни міжвидових відносин.

Item Type: Article
Additional Information: Онанчук М.М. Вертикальний розподіл водної ентомофауни озер Шацького Національного Природного парку / М.М.Онанчук, І.М.Трохимчук // Регіональні геоекологічні проблеми в умовах сталого розвитку : зб. наук. пр. ІІІ Міжнар. наук.-практ. конф., м.Рівне, 18-20 жовт. 2018 р. – Рівне, 2018. – С. 315-320.
Uncontrolled Keywords: природоохоронні території, ентомофауна, прісні водойми
Subjects: 5 Математика. Природничі науки > 59 Зоологія > 595 Членисті
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Психолого-природничий факультет > Кафедра біології та здоров`я людини та фізичної терапії
Depositing User: Богдана Печончик
Date Deposited: 20 Jan 2022 14:33
Last Modified: 20 Jan 2022 14:34
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10396

Actions (login required)

View Item View Item