ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЛОВОДСТВА ЗА ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Мудрук Н.М. and Попчук О.В. (2011) ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЛОВОДСТВА ЗА ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Документно-інформаційні ресурси, 2011. pp. 56-58.

[img]
Preview
Text
Мудрук Н.М., Попчук О.В..pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

Організація діловодства за зверненнями громадян регламентується Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах влади і місцевого самоврядування, об’єднаних громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року.

Item Type: Article
Additional Information: Мудрук Н.М. Особливості організації діловодства за зверненням громадян в органах місцевого самоврядування / Н.М.Мудрук, О.В.Попчук // Документно-інформаційні ресурси : матеріали звітної наук. конф. викладачів, аспірантів, співробітників і студентів каф. документ. комунікацій, 11 берез. 2011 р. : [тези доп.] – Рівне : РДГУ, 2011. - С. 56-58.
Uncontrolled Keywords: діловодство, зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування
Subjects: 3 Суспільні науки > 35 Державне адміністративне управління. Військова справа
Divisions: Факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики > Кафедра документальних комунікацій та бібліотечної справи
Depositing User: Ірина Гаврилюк
Date Deposited: 14 Feb 2022 08:36
Last Modified: 14 Feb 2022 08:36
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10510

Actions (login required)

View Item View Item