Інструменти ударної установи та їх класифікація

Димченко С.С. (2022) Інструменти ударної установи та їх класифікація. Історія становлення та перспективи розвитку духової музики в контексті національної культури України та зарубіжжя, 2022 (Вип.14). pp. 106-111.

[img]
Preview
Text
Димченко С.С..pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Ця робота присвячена класифікації ударних інструментів, що складають ударну установку. Аналізуються існуючі класифікаційні розробки. У цій роботі містяться висновки щодо класифікаційного осмислення ударного інструментарію, визначається класифікаційна основа та головні тенденції її подальшого інструментального розвитку.
Ударна установка – це новий рівень розвитку принципу комплексних інструментів: від тамбурино-подібних ударних, через з'єднання великого барабана та тарілок для гри одним музикантом (у традиціях маршового оркестрового виконавства), через перші спроби об'єднання малого та великого барабанів з тарілками на початку XX століття для гри сидячи, знову ж таки, одним виконавцем, до різноманіття інструментарію, що призвело до появи найскладніших пристроїв у конструкції сучасної ударної установки.

Item Type: Article
Additional Information: Димченко С.С. Інструменти ударної установи та їх класифікація / С.С.Димченко // Історія становлення та перспективи розвитку духової музики в контексті національної культури України та зарубіжжя: зб. наук. пр. - Рівне: Волинські обереги, 2022. - Вип. 14. - С. 106-111.
Uncontrolled Keywords: ударні інструменти, барабани, ударна установка, класифікація, мембранофони, ідіофони.
Subjects: 7 Мистецтво. Архітектура. Ігри. Спорт > 78 Музика
Divisions: Інститут мистецтв > Кафедра духових та ударних інструментів
Depositing User: Наталія Гуменюк
Date Deposited: 28 Feb 2023 10:44
Last Modified: 28 Feb 2023 10:44
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10856

Actions (login required)

View Item View Item