МАРКЕТИНГ І ЛОГІСТИКА: СПІЛЬНЕ ТА ВІДМІННЕ

Дейнега О.В. and Вальковець В.В. (2022) МАРКЕТИНГ І ЛОГІСТИКА: СПІЛЬНЕ ТА ВІДМІННЕ. Маркетинг і логістика в системі менеджменту, 2022. pp. 74-76.

[img]
Preview
Text
Дейнега О.В., Вальковець В.В..pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

Логістика, котра є одним із засобів конкурентної боротьби і реалізується у залежності від ринкової ситуації, найчастіше організаційно та функціонально відокремлена від маркетингової діяльності підприємств, проте по факту ці два види його діяльності перебувають у тісному зв’язку. Маркетинг насамперед націлений на психологічний вплив на споживача, тоді як логістика в першу чергу направлена на створення технологічних сполучень систем руху матеріальних, інформаційних, фінансових об’єктів по логістичних ланцюгах. Маркетингове забезпечення інноваційного процесу дає змогу налагодити необхідний рівень комунікації із споживачами, виявити їх потреби ще на етапі створення інновацій, що сприяє виходу на ринок саме з тією інновацією, на яку існує або може бути сформований попит, відповідного рівня якості та обслуговування. Логістика дозволить забезпечити успіх інновацій за рахунок формування ефективних комунікацій, своєчасного виконання необхідних технічних, організаційних рішень на різних етапах її реалізації.

Item Type: Article
Additional Information: Дейнега О.В. Маркетинг і логістика: спільне та відмінне / О.В. Дейнега, В.В. Вальковець // Маркетинг і логістика в системі менеджменту: тези доп. XІV Міжнар. наук.-практ. конф. – Львів : Вид-во Львів. політехніки, 2022. - С. 74-76.
Uncontrolled Keywords: економіка ринку, споживач, логістика, маркетинг.
Subjects: 6 Прикладні науки. Медицина. Техніка. Сільське господарство > 65 Керування підприємствами. Менеджмент. Організація виробництва, торгівлі, транспорту, зв'язку, поліграфії
Divisions: Факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики > Кафедра менеджменту
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 24 Mar 2023 09:55
Last Modified: 24 Mar 2023 10:35
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10998

Actions (login required)

View Item View Item