БАЗОВІ ПІДХОДИ ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Вовк С.В. and Самборський І.О. (2022) БАЗОВІ ПІДХОДИ ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я. Стан та перспективи розвитку бізнес-середовища в умовах сучасних викликів, 2022. pp. 105-108.

[img]
Preview
Text
Вовк С.В., Самборський І.О..pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

Сфера охорони здоров’я включає широкий комплекс стейкхолдерів, зокрема постачальників і покупців, регуляторів і безпосередніх постачальників, а також окремих пацієнтів і прийняття ними рішень. До них належать пірамідальні та мережеві організації та прийняття етичних рішень на основі суспільних інтересів, розподіл ресурсів, вибір пріоритетів і забезпечення певних кодексів, законів та етичної поведінки.

Item Type: Article
Additional Information: Вовк С.В. Базові підходи щодо удосконалення управлінської діяльності в закладі охорони здоров'я / С.В. Вовк, І.О. Самборський // Стан та перспективи розвитку бізнес-середовища в умовах сучасних викликів : ІІ Всеукр. наук.-практ. конф. здобувачів вищ. освіти та молодих науковців, 17 листоп. 2022 р.: [тези доп.]. – Рівне: РДГУ, 2022. – С. 105-108.
Uncontrolled Keywords: управлінська діяьність, менеджмент, заклади охорони здоров'я.
Subjects: 6 Прикладні науки. Медицина. Техніка. Сільське господарство > 65 Керування підприємствами. Менеджмент. Організація виробництва, торгівлі, транспорту, зв'язку, поліграфії
Divisions: Факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики > Кафедра менеджменту
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 08 May 2023 08:34
Last Modified: 08 May 2023 08:34
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11198

Actions (login required)

View Item View Item