ОСОБЛИВОСТІ ОПОДАТКУВАННЯ ТА ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ ЗА УМОВ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ

Липінська Т.В. (2022) ОСОБЛИВОСТІ ОПОДАТКУВАННЯ ТА ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ ЗА УМОВ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ. Стан та перспективи розвитку бізнес-середовища в умовах сучасних викликів, 2022. pp. 41-45.

[img]
Preview
Text
Липінська Т.В..pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

Надзвичайні умови ведення господарської діяльності в період дії режиму воєнного стану на території України вимагають ухвалення відповідних законодавчих актів, якими будуть врегульовані звичні в мирний час процеси, зокрема такі, як подання звітності та сплата податків.

Item Type: Article
Additional Information: Липінська Т.І. Особливості оподаткування та подання звітності за умов сучасних викликів / Т.І. Липінська // Стан та перспективи розвитку бізнес-середовища в умовах сучасних викликів : ІІ Всеукр. наук.-практ. конф. здобувачів вищ. освіти та молодих науковців, 17 листоп. 2022 р.: [тези доп.]. – Рівне: РДГУ, 2022. – С. 41-45.
Uncontrolled Keywords: господарська діяльність, воєнний стан, сплата податків, звітність.
Subjects: 3 Суспільні науки > 33 Економіка. Економічна наука > 336 Фінанси
3 Суспільні науки > 33 Економіка. Економічна наука > 338 Економічне становище. Економічна політика. Управління та планування в економіці. Виробництво. Послуги. Ціни
Divisions: Факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики > Кафедра економіки та управління бізнесом
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 10 May 2023 09:05
Last Modified: 10 May 2023 09:05
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11216

Actions (login required)

View Item View Item