СУЧАСНІ АЛЬТЕРНАТИВИ ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Пляшко О.С. (2022) СУЧАСНІ АЛЬТЕРНАТИВИ ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ. Стан та перспективи розвитку бізнес-середовища в умовах сучасних викликів, 2022. pp. 62-63.

[img]
Preview
Text
Пляшко О.С..pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

Питання оцінювання ефективності інвестиційних проектів є не новими і детально досліджені як з теоретико-методичних позицій, так і практичних аспектів їх реалізації. Однак, постійні зміни у зовнішньому та внутрішньому середовищах інвестиційних проектів обумовлюють необхідність адаптації методичних підходів як для оцінювання окремих проектів, так і методики загалом.

Item Type: Article
Additional Information: Пляшко О.С. Сучасні альетрнативи оцінювання ефективності інвестиційних проектів / О.С. Пляшко // Стан та перспективи розвитку бізнес-середовища в умовах сучасних викликів : ІІ Всеукр. наук.-практ. конф. здобувачів вищ. освіти та молодих науковців, 17 листоп. 2022 р.: [тези доп.]. – Рівне: РДГУ, 2022. – С. 62-63.
Uncontrolled Keywords: інвестиційна діяльність, інвестиційні проекти, економічні показники, економічний прибуток, додана вартість.
Subjects: 3 Суспільні науки > 33 Економіка. Економічна наука > 338 Економічне становище. Економічна політика. Управління та планування в економіці. Виробництво. Послуги. Ціни
Divisions: Факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики > Кафедра економіки та управління бізнесом
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 16 May 2023 07:48
Last Modified: 16 May 2023 07:48
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11230

Actions (login required)

View Item View Item