ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ПРОЯВУ ПСИХОЛОГІЧНОГО ФЕНОМЕНУ ТРИВОЖНОСТІ

Павлушенко А. and Кулакова Л.М. (2022) ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ПРОЯВУ ПСИХОЛОГІЧНОГО ФЕНОМЕНУ ТРИВОЖНОСТІ. Студентський дайджест, 2022: Вип.5. pp. 80-83.

[img]
Preview
Text
Павлушенко А., Кулакова Л.М..pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

Дослідженню тривожності в останнє десятиріччя приділяється все більше уваги і піддається активному обговоренню серед вітчизняних та зарубіжних вчених. З одного боку, підкреслюється, що адекватний рівень тривожності надзвичайно важливий в емоційно-вольовій регуляції і, в цілому, є істотним внутрішнім чинником, що обумовлює формування адаптивного ресурсу зрілої особистості. З іншого боку, більшість авторів відзначають, що саме з високим рівнем тривожності повʼязані труднощі соціально- психологічної адаптації, формування адекватного уявлення про себе і свої особистісні якості у дітей молодшого шкільного та підліткового віку.

Item Type: Article
Additional Information: Павлушенко А. Теоретичні аспекти прояву психологічного феномену тривожності / А. Павлушенко, Л. М. Кулакова // Студентський дайджест : зб. наук. матеріалів здобувачів вищої освіти. - Рівне, 2022. - Вип. 5. - С. 80-83.
Uncontrolled Keywords: тривожність
Subjects: 1 Філософія. Психологія > 159.9 Психологія
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Психолого-природничий факультет > Кафедра вікової і педагогічної психології
Depositing User: Богдана Печончик
Date Deposited: 19 Jul 2023 11:29
Last Modified: 19 Jul 2023 11:29
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11519

Actions (login required)

View Item View Item