ПРО РОЗВ'ЯЗОК КРАЙОВИХ ЗАДАЧ У ШАРУВАТИХ СЕРЕДОВИЩАХ

Кузьменко А.П. and Бомба А.Я. (1994) ПРО РОЗВ'ЯЗОК КРАЙОВИХ ЗАДАЧ У ШАРУВАТИХ СЕРЕДОВИЩАХ. Волинський математичний вісник, 1994 (№ 1). pp. 36-43.

[img]
Preview
Text
Кузьменко А.П., Бомба А.Я..pdf

Download (11MB) | Preview

Abstract

На основании синтеза методов А.А. Дородницына / декомпозиция задачи/и Г.Н. Положого /Р-трансформаций/ предлагается новая методика численно-аналитического решения краевых задач для уравнений дивергенного типа с разрывными коэфициентами в бесконечных областях.

Item Type: Article
Additional Information: Кузьменко А.П. Про розв'язок крайових задач у шаруватих середовищах / А.П. Кузьменко, А.Я. Бомба // Волинський математичний вісник. - Рівне, 1994. - № 1. - С. 36-43.
Subjects: 5 Математика. Природничі науки
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра вищої математики
Depositing User: Галина Тарасюк
Date Deposited: 02 Nov 2023 07:52
Last Modified: 03 Nov 2023 11:01
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11906

Actions (login required)

View Item View Item