ЗАСТОСУВАННЯ АПРОСИМАЦІЙНОГО МЕТОДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АСИМПТОТИКИ ДІАГОНАЛЬНИХ АПРОКСИМАЦІЙ ПАДЕ ГІПЕРГЕОМЕТРИЧНИХ ФУНКЦІЙ F(1,Y+1,Z) i F(a,1,Y,Z)

Столярчук В.К. (1994) ЗАСТОСУВАННЯ АПРОСИМАЦІЙНОГО МЕТОДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АСИМПТОТИКИ ДІАГОНАЛЬНИХ АПРОКСИМАЦІЙ ПАДЕ ГІПЕРГЕОМЕТРИЧНИХ ФУНКЦІЙ F(1,Y+1,Z) i F(a,1,Y,Z). Волинський математичний вісник, 1994 (№ 1). pp. 64-69.

[img]
Preview
Text
Столярчук В.К..pdf

Download (10MB) | Preview

Abstract

Установленв возможность применения аппроксимационного метода для исследования аксиоматики диагональных аппроксимаций Паде некоторых специальных функций.

Item Type: Article
Additional Information: Столярчук В.К. Застосування апросимаційного методу для дослідження асимптотики діагональних апроксимацій Паде гіпергеометричних функцій F(1,y+1,z) i F(a,1,y,z)/ В.К. Столярчук // Волинський математичний вісник. - Рівне, 1994. - № 1. - С. 64-69.
Subjects: 5 Математика. Природничі науки
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра вищої математики
Depositing User: Галина Тарасюк
Date Deposited: 02 Nov 2023 09:30
Last Modified: 03 Nov 2023 10:44
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11910

Actions (login required)

View Item View Item