Наближене розв'язування задач Діріхле для еліптичного рівняння із змінними коефіцієнтами

Лотюк Ю.Г. and Янчук П.С. (1998) Наближене розв'язування задач Діріхле для еліптичного рівняння із змінними коефіцієнтами. Волинський математичний вісник, 1998 (Вип. 5). pp. 81-85.

[img]
Preview
Text
Лотюк, Янчук.pdf

Download (13MB) | Preview

Abstract

Метод продовження по параметру застосовано до задачі Діріхле для еліптичного рівняння із змінними коефіцієнтами. При побудові обчислювальних схем використано економічні схеми для многочленного наближення розв'язків задачі Пуасона

Item Type: Article
Additional Information: Лотюк Ю. Г. Наближене розв'язування задач Діріхле для еліптичного рівняння із змінними коефіцієнтами / Ю. Г. Лотюк, П. С. Янчук // Волинський математичний вісник. - 1998. - Вип. 5. - С. 81-85.
Uncontrolled Keywords: Розв'язування задач, задачі Діріхле, еліптичне рівняння
Subjects: 5 Математика. Природничі науки
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра інформаційних технологій та моделювання
Depositing User: О. В. Іванчук
Date Deposited: 11 Nov 2023 14:58
Last Modified: 08 Jan 2024 11:50
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11938

Actions (login required)

View Item View Item