Грипич С.Н. (2010) ВІТЧИЗНЯНА ТА ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ ЯК ОБ'ЄКТ НАУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРЕДСТАВЛЕНИЙ У ФОНДАХ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ РДГУ. Історичний журнал, 2010 (№1-3). с. 303-309.
![]() |
Текст
Грипич С.Н..pdf Завантажити (22MB) |
Анотація
В рецензії детально охарактеризовано збірник наукових праць «Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії», його структуру і зміст, проаналізовано використання збірника у фондах наукової бібліотеки РДГУ, підкреслено важливість його видання як для університету, так і для історичної науки.
Тип елементу: | Стаття |
---|---|
Додаткова інформація (бібліографічний опис): | Вітчизняна та всесвітня історія як об'єкт наукового дослідження, представлений у фондах наукової бібліотеки РДГУ / С. Грипич // Істор. журн. – 2010. – № 1–2–3. – С. 303–309. – Рец. на кн. : Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії : зб. наук. пр. : наук. зап. Рівнен. держ. гуманіт. ун-ту. – Рівне : РДГУ, 2000. |
Ключові слова: | вітчизняна та всесвітня історія, фонд бібліотеки РДГУ |
Тематика (за УДК): | 0 Загальний відділ > 02 Бібліотечна справа. Бібліотекознавство > 027 Універсальні бібліотеки 9 Географія. Біографії. Історія > 93 Історія |
Підрозділи: | Бібліотека |
Користувач, що депонує: | Ірина Гаврилюк |
Дата внесення: | 04 Черв 2025 08:53 |
Останні зміни: | 05 Черв 2025 06:27 |
URI: | http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/18189 |
Необхідні дії (обов’язкова авторизація)
![]() |
Перегляд елементу |