ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ НА ШЛЯХУ ДО СТАНОВЛЕННЯ СУСПІЛЬСТВА, ЗАСНОВАНОГО НА ЗНАННЯХ

Князевич А.О. (2014) ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ НА ШЛЯХУ ДО СТАНОВЛЕННЯ СУСПІЛЬСТВА, ЗАСНОВАНОГО НА ЗНАННЯХ. Ефективна економіка, 2014.

[img]
Preview
Text
Князевич А. О. _Формування інноваційної_2014.PDF

Download (372kB) | Preview

Abstract

У статті досліджені передумови та особливості формування постіндустріального суспільства. Обґрунтована визначальна роль активно діючої інноваційної інфраструктури країни на шляху інтеграції до європейського співтовариства
та суспільства, заснованого на знаннях. Характерними рисами економіки
постіндустріального суспільства є зростання ролі інформації та інших нематеріальних ресурсів у забезпеченні суспільного відтворення, «софтизація» і «сервізація» суб’єктів інноваційної інфраструктури. Концепція формування економіки, заснованої на знаннях є еволюційним продовженням неокласичних теорій економічного зростання та інноваційного розвитку.

Item Type: Article
Additional Information: Князевич А. О. Формування інноваційної інфраструктури України на шляху до становлення суспільства, заснованого на знаннях [Електронний ресурс] / А. О. Князевич // Ефективна економіка. – № 7. – 2014. – Режим доступу : http://www.economy.nayka.com.ua/?op=1&z=3201.
Subjects: 3 Суспільні науки > 33 Економіка. Економічна наука > 338 Економічне становище. Економічна політика. Управління та планування в економіці. Виробництво. Послуги. Ціни
Divisions: Факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики > Кафедра менеджменту
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 07 Jul 2020 07:53
Last Modified: 19 Apr 2021 09:24
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/391

Actions (login required)

View Item View Item