РОЛЬ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ У ФОРМУВАННІ ІНТЕРЕСУ ДО ЧИТАННЯ У ТВОРЧІЙ СПАДЩИНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО

Баліка Л.М. (2018) РОЛЬ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ У ФОРМУВАННІ ІНТЕРЕСУ ДО ЧИТАННЯ У ТВОРЧІЙ СПАДЩИНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО. Інноватика у вихованні, 2018 (Вип.8). pp. 117-126.

[img]
Preview
Text
Баліка Л.М..pdf

Download (7MB) | Preview

Abstract

У статті здійснено аналіз педагогічних поглядів В. Сухомлинського про роль шкільної бібліотеки у формуванні інтересу до читання. Доведено, що для Василя Сухомлинського книга завжди була незаперечним авторитетом, а бібліотека займала одне з головних місць у його педагогічній діяльності. Зазначено, що Василь Олександрович не мав спеціальної бібліотечної освіти, проте правильно виділяв та використовував форми і методи бібліотечної роботи, сприяючи цим головному – вихованню в учнівському та педагогічному колективах любові до книжки. Виявлено, що в Павлиській школі використовувалися форми роботи з вільного обміну книг на поличках, облаштованих в коридорах, класах, нагадуючи сучасну технологію буккросингу.

Item Type: Article
Additional Information: Баліка Л.М. Роль шкільної бібліотеки у формуванні інтересу до читання у творчій спадщині В. О. Сухомлинського / Л. М. Баліка // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / упоряд. О. Б. Петренко ; ред. кол. : О. Б. Петренко, Т. С. Ціпан, Н. М. Гринькова та ін. – Рівне, 2018. - Вип. 8. - С. 117-126.
Uncontrolled Keywords: В. О. Сухомлинський, педагог, шкільна бібліотека, бібліотекар, книга, читання, інтерес до читання
Subjects: 3 Суспільні науки
3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методики виховання
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 02 Sep 2020 10:06
Last Modified: 02 Sep 2020 10:06
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/497

Actions (login required)

View Item View Item