ГЕНЕЗА РЕФЛЕКСІЇ ЯК ПСИХОЛОГІЧНОГО МЕХАНІЗМУ МОРАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ

Павелків Р.В. (2018) ГЕНЕЗА РЕФЛЕКСІЇ ЯК ПСИХОЛОГІЧНОГО МЕХАНІЗМУ МОРАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ. Інноватика у вихованні, 2018 (Вип.8). pp. 6-16.

[img]
Preview
Text
Павелків Р.В..pdf

Download (8MB) | Preview

Abstract

У статті розглядаються особливості ґенези рефлексії як морально-психологічного механізму морального розвитку особистості. Розкрито роль рефлексії у процесах формування мотиву, мотивації та саморегуляції поведінки особистості. Розглянуто особливості моральної саморегуляції як усвідомленого управління своєю поведінкою, що дало змогу з’ясувати роль рефлексії у цьому процесі. З’ясовано, що головна функція моральної рефлексії – пізнання іншого та зумовлювання власних моральних дій та вчинків.

Item Type: Article
Additional Information: Павелків Р.В. Генеза рефлексії як психологічного механізму морального розвитку особистості / Р.В.Павелків // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / упоряд. О.Б.Петренко ; ред. кол.: О.Б.Петренко, Т.С.Ціпан, Н.М.Гринькова та ін. – Рівне, 2018. – Вип. 8. - С. 6-16.
Uncontrolled Keywords: особистість, рефлексія, моральна рефлексія, моральний розвиток, моральна сфера, моральна свідомість, моральна самосвідомість, моральна поведінка
Subjects: 1 Філософія. Психологія > 159.9 Психологія
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Психолого-природничий факультет > Кафедра вікової і педагогічної психології
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 04 Sep 2020 06:51
Last Modified: 09 Sep 2020 10:31
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/523

Actions (login required)

View Item View Item