ЗМІСТОВИЙ АНАЛІЗ ДЕФІНІЦІЇ «ЕМОЦІЙНЕ ВИГОРАННЯ В СПОРТІ»

Павелків Р.В. and Василюк В.М. and Юдкіна Х.В. (2018) ЗМІСТОВИЙ АНАЛІЗ ДЕФІНІЦІЇ «ЕМОЦІЙНЕ ВИГОРАННЯ В СПОРТІ». Психологія: реальність і перспективи, 2018 (Вип.10). pp. 5-12. ISSN 2518-7503

[img]
Preview
Text
Павелків Р.В., Василюк В.М., Юдкіна Х.В..pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

Стаття висвітлює основні характеристики дефініції «емоційне вигорання в спорті». У роботі здійснено теоретичний аналіз поняття. Зазначено, що на емоційне вигорання впливають внутрішні особливості професійної діяльності, стресові чинники спорту та індивідуальні характеристика спортсмена. Обґрунтовано що «емоційне «вигорання в спорті» є вкрай складною психофізіологічною реакцією. З одного боку це механізм психологічного захисту від стресових факторів професійної діяльності. З іншого боку, синдром емоційного вигорання, відносять до професійних деформацій особистості, що трактуються як специфічний вид професійної деформації індивідуума.

Item Type: Article
Additional Information: Павелків Р.В. Змістовий аналіз дефініції "емоційне вигорання в спорті" / Р.В.Павелків, В.М.Василюк, Х.В.Юдкіна // Психологія: реальність і перспективи : зб. наук. пр. / М-во освіти і науки України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т. ; упоряд.: Р. В. Павелків, Н. В. Корчакова ; редкол. : Р.В.Павелків, Н.В.Корчакова, В.І.Безлюдна. - Рівне, 2018. - Вип. 10. - С. 5-12.
Uncontrolled Keywords: емоційне вигорання в спорті, стресові чинники, професійна діяльність, спортсмен
Subjects: 1 Філософія. Психологія > 159.9 Психологія
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методики виховання
Інститут психології та педагогіки > Психолого-природничий факультет > Кафедра вікової і педагогічної психології
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 09 Sep 2020 07:00
Last Modified: 09 Sep 2020 07:00
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/564

Actions (login required)

View Item View Item