ПРОБЛЕМА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ПЕДАГОГІЧНІЙ СПАДЩИНІ Т.Д.ДЕМ’ЯНЮК

Поліщук І.В. (2018) ПРОБЛЕМА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ПЕДАГОГІЧНІЙ СПАДЩИНІ Т.Д.ДЕМ’ЯНЮК. Інноватика у вихованні, 2018 (Вип.8). pp. 327-337.

[img]
Preview
Text
Поліщук І.В..pdf

Download (6MB) | Preview

Abstract

У статті розглядається педагогічна спадщина Тамари Дмитрівни Дем’янюк щодо реалізації національно-патріотичного виховання в Україні, зокрема проаналізовано основні наукові й методичні праці педагога, як-то: «Формування особистості засобами народознавства», «Орієнтовна регіональна програма національного виховання учнівської молоді», «Інноваційні технології громадянського виховання учнівської молоді», «Педагогічні основи демократизації та гуманізації виховного процесу в загальноосвітній школі», «Духовно-моральний розвиток особистості учня в умовах діяльності української національної «Школи-родини»», «Організація виховного процесу в сучасному загальноосвітньому навчальному закладі», «Національний проект: На крилах історії чи у своїй мушлі». З’ясовано, що ідеї національно-патріотичного виховання займали провідне місце у педагогічній спадщині Т. Д. Дем’янюк: учена розробила та реалізовувала на практиці положення і рекомендації щодо вдосконалення процесу національно-патріотичного виховання учнів, запроваджувала інноваційні форми і методи національно-патріотичного виховання у експериментальних закладах освіти.

Item Type: Article
Additional Information: Поліщук І.В. Проблема національно-патріотичного виховання у педагогічній спадщині Т.Д.ДЕМ’ЯНЮК / І.В.Поліщук // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / упоряд. О.Б.Петренко ; ред. кол.: О.Б.Петренко, Т.С.Ціпан, Н.М.Гринькова та ін. – Рівне, 2018. - Вип. 8. - С. 327-337.
Uncontrolled Keywords: Т.Д.Дем’янюк, національно-патріотичне виховання, патріотизм, Батьківщина, педагогічна спадщина.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 15 Sep 2020 11:54
Last Modified: 15 Sep 2020 12:06
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/654

Actions (login required)

View Item View Item