АКТУАЛЬНІСТЬ ІДЕЙ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО У КОНТЕКСТІ ЗАВДАНЬ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Стельмашук Ж.Г. (2018) АКТУАЛЬНІСТЬ ІДЕЙ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО У КОНТЕКСТІ ЗАВДАНЬ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. Інноватика у вихованні, 2018 (Вип.8). pp. 243-250.

[img]
Preview
Text
Стельмашук Ж.Г..pdf

Download (6MB) | Preview

Abstract

У статті крізь призму завдань нової української школи актуалізовано педагогічні ідеї Василя Олександровича Сухомлинського (1918–1970). Схарактеризовано окремі педагогічні погляди В. Сухомлинського на виховання особистості, що знайшли своє продовження в сучасній системі освіти у вигляді ключових принципів та пріоритетів діяльності Нової української школи, зокрема принципів дитиноцентризму та педагогічного партнерства. З’ясовано, що дитина, її розвиток, формування внутрішнього світу займають центральне місце в авторській концепції видатного педагога і знаходять своє продовження в особистісно орієнтованій моделі освіти, яка задекларована у Концепції «Нова українська школа». Доведено актуальність педагогічної системи Василя Олександровича Сухомлинського в контексті реформаторських ідей Нової української школи.

Item Type: Article
Additional Information: Стельмашук Ж.Г. Актуальність ідей В.О.Сухомлинського у контексті завдань Нової української школи / Ж.Г.Стельмашук // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / упоряд. О.Б.Петренко ; ред. кол.: О.Б.Петренко, Т.С.Ціпан, Н.М.Гринькова та ін. – Рівне, 2018. – Вип. 8. - С. 243-250.
Uncontrolled Keywords: В.Сухомлинський, виховання, дитина, ідея дитиноцентризму, гуманістична педагогіка, педагогічна спадщина, педагогічні ідеї, Нова українська школа.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методики виховання
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 15 Sep 2020 13:58
Last Modified: 15 Sep 2020 14:34
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/658

Actions (login required)

View Item View Item