ПРОВІДНІ ІДЕЇ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В.СУХОМЛИНСЬКОГО У КОНТЕКСТІ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ

Ціпан Т.С. (2018) ПРОВІДНІ ІДЕЇ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В.СУХОМЛИНСЬКОГО У КОНТЕКСТІ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ. Інноватика у вихованні, 2018 (Вип.8). pp. 272-284.

[img]
Preview
Text
Ціпан Т.С..pdf

Download (7MB) | Preview

Abstract

У статті проаналізовано погляди видатного українського педагога Василя Сухомлинського на проблему патріотичного виховання крізь призму сучасності. На основі аналізу педагогічної спадщини педагога та останніх нормативно-правових документів з проблематики здійснено порівняльну характеристику та вирізнено сучасні підходи до здійснення патріотичного виховання зростаючої особистості. З’ясовано, що під патріотичною діяльністю великий педагог розумів діяльність, яка виходить з глибини душі кожної людини і є потребою для кожного, а ефективність патріотичного виховання визначається тим, наскільки глибоко ідея Батьківщини проникає в духовний світ школяра періоду його становлення як людини і громадянина.

Item Type: Article
Additional Information: Ціпан Т.С. Провідні ідеї патріотичного виховання В.Сухомлинського у контексті сучасної освіти і виховання / Т.С.Ціпан // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / упоряд. О.Б.Петренко ; ред. кол.: О.Б.Петренко, Т.С.Ціпан, Н.М.Гринькова та ін. – Рівне, 2018. – Вип. 8. - С. 272-284.
Uncontrolled Keywords: В.Сухомлинський, педагогічна спадщина, патріотизм, патріотичне виховання, нормативно-правові документи, патріотична діяльність, форми патріотичного виховання, патріотичні мотиви, патріотичні цінності.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методики виховання
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 15 Sep 2020 14:52
Last Modified: 15 Sep 2020 14:52
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/661

Actions (login required)

View Item View Item