Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

ПОЛІТИКА ІДЕНТИЧНОСТІ В КОНТЕКСТІ ЗДІЙСНЕННЯ БЕЗПЕКОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Постельжук О.П. та Валюх Л.І. та Невинна Г.Я. (2021) ПОЛІТИКА ІДЕНТИЧНОСТІ В КОНТЕКСТІ ЗДІЙСНЕННЯ БЕЗПЕКОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ. Інвестиції: практика та досвід, 2021 (№ 7). с. 62-70.

[img]
Перегляд
Текст
О. П. Постельжук_Політика_ідентичності_.pdf

Завантажити (490kB) | Перегляд

Анотація

Досліджено вплив політики ідентичності на національну безпеку та державне управління України. Визначено основні потенційні загрози, які може нести така політика для державного управління та національної безпеки держави в процесі її здійснення. Стверджується, що безпекове середовище як платформа для ефективної соціально-економічної взаємодії у сфері державного управління не може залишатися поза моніторинговим контролем національних еліт, оскільки є загроза через конкуренцію держав за реалізацію різних моделей національної та регіональної безпеки.
Зазначається, що деформація політики ідентичності загрожує втратою контролю з боку влади над інформаційною, економічною, політичною, управлінською, оборонною, розвідувальною сферою й може загрожувати етносепаратизмом. Водночас надмірна політизація або часткова реалізація політики ідентичності чи неспроможність її культивування на державному рівні можуть стати причиною появи різних радикальних рухів, їх легітимації й інституціоналізації. Охарактеризований інструментарій, за яким може реалізовується політика ідентичності з боку держав-сусідів України з метою дестабілізації держави, шляхом зміни її національної структури.

Тип елементу: Стаття
Додаткова інформація (бібліографічний опис): Постельжук О.П. Політика ідентичності в контексті здійснення безпекової політики України у сфері державного управління / О.П.Постельжук, Л.І.Валюх, Г.Я.Невинна // Інвестиції: практика та досвід. - 2021. - № 7. - С. 62-70.
Ключові слова: політика ідентичності, державне управління, національна безпека, глобалізація, транснаціональний лобізм
Тематика (за УДК): 3 Суспільні науки > 32 Політика
3 Суспільні науки > 34 Право. Юриспруденція > 342 Державне право. Конституційне право. Адміністративне право
Підрозділи: Факультет історії, політології та міжнародних відносин > Кафедра політичних наук
Користувач, що депонує: Ірина Гаврилюк
Дата внесення: 01 Черв 2021 09:13
Останні зміни: 01 Черв 2021 09:13
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/7504

Необхідні дії (обов’язкова авторизація)

Перегляд елементу Перегляд елементу