ІНТЕГРАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА УРОКАХ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ

Ткачук О.С. and Нечипорчук В.І. (2018) ІНТЕГРАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА УРОКАХ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ. Актуальні проблеми філології та методики викладання гуманітарних дисциплін, 2018. pp. 68-71.

[img]
Preview
Text
Ткачук О.С., Нечипорчук В.І..pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

У статті порушено проблему інтеграції навчальної діяльності на уроках образотворчого мистецтва в початкових класах. На основі аналізу дидактичної та методичної літератури з'ясовано сутність явища інтеграції, інтегративного підходу, виявлено доцільність його використання як засобу впровадження компетентнісного й особистісно орієнтованого підходів, що сприяють формуванню ключових компетентностей школярів, інтегративних за своєю сутністю.

Item Type: Article
Additional Information: Ткачук О.С. Інтеграція навчальної діяльності на уроках образотворчого мистецтва в початкових класах / О.С.Ткачук, В.І.Нечипорчук // Актуальні проблеми філології та методики викладання гуманітарних дисциплін : зб. наук. пр. : наук. записки Рівнен. держ. гуманіт. ун-ту. — Рівне, 2018. — С. 68-71.
Uncontrolled Keywords: інтеграція, інтегративний, компетентнісний підходи, інтегровані уроки, інтегративні прийоми навчання
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 373 Види загальноосвітніх шкіл
7 Мистецтво. Архітектура. Ігри. Спорт > 74 Малювання та креслення. Дизайн. Декоративно-прикладне мистецтво. Художні промисли > 741 Малювання та креслення в цілому
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методик початкової освіти
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 22 Sep 2020 12:06
Last Modified: 22 Sep 2020 12:06
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/757

Actions (login required)

View Item View Item