СВІТ ДИТИНСТВА В НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІЙ СПАДЩИНІ Т.ПОНІМАНСЬКОЇ

Козлюк О.А. (2018) СВІТ ДИТИНСТВА В НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІЙ СПАДЩИНІ Т.ПОНІМАНСЬКОЇ. Інноватика у вихованні, 2018 (Вип. 7): Т. 1. pp. 134-140. ISSN 2411-4553

[img]
Preview
Text
Козлюк.pdf

Download (5MB) | Preview

Abstract

У статті розглядається актуальна для сучасного суспільства проблема дитинства. Дитинство, світ дитинства, ідеї гуманістичного виховання є центром наукових досліджень знаного в Україні і поза її межами науковця в галузі дошкільної освіти Т.Поніманської. Поєднання результатів наукових досліджень, значної теоретичної роботи та власного практичного досвіду дало змогу Т.Поніманській створити концепцію гуманістичного виховання, засновану на визнанні самоцінності дошкільного дитинства, його важливості в житті кожної людини. Проаналізовано бачення світу дитинства, погляди щодо необхідності зміни взаємин між світом дитинства і світом дорослих у сучасних умовах. Розкрито концептуальні засади гуманістичного виховання, в основі яких – ідея рівноцінності світів дорослих і дітей, їх взаємодія на засадах гуманістичних цінностей.

Item Type: Article
Additional Information: Козлюк О.А. Світ дитинства в науково-педагогічній спадщині Т.Поніманської / О.А.Козлюк // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / упоряд. О.Б.Петренко ; ред. кол.: О.Б.Петренко, Т.С.Ціпан, Н.М.Гринькова та ін. – Рівне, 2018. - Вип. 7, Т. 1. - С. 134-140.
Uncontrolled Keywords: Т.Поніманська, гуманістичне виховання, дитинство, дошкільне дитинство, світ дитинства, сомоцінність дитинства.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра педагогіки та психології (дошкільної і корекційної)
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 24 Sep 2020 07:42
Last Modified: 24 Sep 2020 08:12
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/796

Actions (login required)

View Item View Item