ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ДЕТЕРМІНАНТИ МОРАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ У ДИТЯЧОМУ ВІЦІ

Павелків Р.В. (2018) ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ДЕТЕРМІНАНТИ МОРАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ У ДИТЯЧОМУ ВІЦІ. Інноватика у вихованні, 2018 (Вип. 7): Т. 1. pp. 6-17. ISSN 2411-4553

[img]
Preview
Text
Павелків Р.В..pdf

Download (6MB) | Preview

Abstract

У статті розглядаються особливості морального розвитку особистості у дитячому віці. Розкрито сутність внутрішніх і зовнішніх детермінант морального розвитку дитини. Звернуто увагу на роль сім’ї, моральної освіти та виховання у процесі морального становлення підростаючої особистості. Розглянуто доцільність побудови морального виховання на особистісному стилі спілкування, що ґрунтується на взаємній повазі, доброзичливості та сприяє виникненню у дитини моральної самооцінки – сприйняття себе як доброї, чесної, справедливої людини.

Item Type: Article
Additional Information: Павелків Р.В. Психологічні особливості та детермінанти морального розвитку особистості у дитячому віці / Р.В.Павелків // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / упоряд. О.Б.Петренко ; ред. кол.: О.Б.Петренко, Т.С.Ціпан, Н.М.Гринькова та ін. – Рівне, 2018. - Вип. 7, Т. 1. - С. 6-17.
Uncontrolled Keywords: особистість, моральний розвиток, моральні норми, моральна свідомість, моральна самосвідомість, моральна самооцінка, моральна освіта, моральне виховання.
Subjects: 1 Філософія. Психологія > 159.9 Психологія
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Психолого-природничий факультет > Кафедра вікової і педагогічної психології
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 24 Sep 2020 09:22
Last Modified: 24 Sep 2020 09:22
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/806

Actions (login required)

View Item View Item