FOSTERING SOCIAL SKILLS VIA GROUP WORK IN HIGHER EDUCATION

Федоришин О.П. (2018) FOSTERING SOCIAL SKILLS VIA GROUP WORK IN HIGHER EDUCATION. Інноватика у вихованні, 2018 (Вип. 7): Т. 1. pp. 243-251. ISSN 2411-4553

[img]
Preview
Text
Федоришин О.П..pdf

Download (6MB) | Preview

Abstract

Активне навчання сприяє активізації навчальної діяльності студентів, розвитку їх особистості, здатності самостійно здобувати і розвивати знання, формування інформаційних і соціальних навичок. Воно сприяє та значно підвищує інтерес до занять, сприяє професійному зростанню та покращенню практичної підготовки. Однією з форм активного навчання є групова робота. У статті розглядається її місце та роль у навчанні студентів, акцентується увага на необхідності її широкого застосування у вищій школі. Важливу роль групова робота відіграє у досягненні виховної функції навчання, яка проявляється у формуванні колективізму, моральних та гуманних якостей особистості. У процесі такої діяльності розвиваються самооцінка, самоповага, толерантність, самостійність, відповідальність, вміння дискутувати та відстоювати свою думку.

Item Type: Article
Additional Information: Федоришин О.П. Fostering social skills via group work in higher education / О.П.Федоришин // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / упоряд. О.Б.Петренко ; ред. кол.: О.Б.Петренко, Т.С.Ціпан, Н.М.Гринькова та ін. – Рівне, 2018. - Вип. 7, Т. 1. - С. 243-251.
Uncontrolled Keywords: активне навчання, групова робота, соціальні навички, взаємодія, практичне мислення, самостійність.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля
Divisions: Факультет іноземної філології > Кафедра практики англійської мови
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 24 Sep 2020 10:43
Last Modified: 24 Sep 2020 10:43
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/811

Actions (login required)

View Item View Item