АКТУАЛІЗАЦІЯ ПОГЛЯДІВ ВИДАТНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПЕДАГОГІВ ЩОДО РОЛІ КНИГИ ТА ЧИТАННЯ У ВИХОВАННІ ОСОБИСТОСТІ

Баліка Л.М. (2018) АКТУАЛІЗАЦІЯ ПОГЛЯДІВ ВИДАТНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПЕДАГОГІВ ЩОДО РОЛІ КНИГИ ТА ЧИТАННЯ У ВИХОВАННІ ОСОБИСТОСТІ. Інноватика у вихованні, 2018 (Вип.7): Т.1. pp. 53-60. ISSN 2411-4553

[img]
Preview
Text
Баліка Л.М..pdf

Download (5MB) | Preview

Abstract

У статті акцентовано увагу на тому, що в Україні існує криза читання. Актуалізовано погляди відомих українських педагогів на роль книги та читання у вихованні особистості дитини. Зазначено, що більшість педагогів (К.Ушинський, Х.Алчевська, С.Русова, Б.Грінченко, А.Макаренко, В.Сухомлинський) звертали увагу як на пізнавальні, так і на виховні можливості книжки, вважали, що книга для дитини – не тільки розвиток мовлення, пам’яті, уяви, уваги тощо, але й розширення знань про навколишній світ, діяльність у ньому людей.

Item Type: Article
Additional Information: Баліка Л.М. Актуалізація поглядів видатних українських педагогів щодо книги та читання у вихованні особистості / Л.М.Баліка // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / упоряд. О.Б.Петренко ; ред. кол.: О.Б.Петренко, Т.С.Ціпан, Н.М.Гринькова та ін. – Рівне, 2018. - Вип. 7, Т. 1. - С. 53-60.
Uncontrolled Keywords: книга, читання, видатні українські педагоги, виховання особистості.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методики виховання
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 30 Sep 2020 18:04
Last Modified: 30 Sep 2020 18:04
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/864

Actions (login required)

View Item View Item