СУТНІСТЬ І НАУКОВІ ВИЗНАЧЕННЯ ФЕНОМЕНУ АКМЕОЛОГІЯ

Ціпан Т.С. (2018) СУТНІСТЬ І НАУКОВІ ВИЗНАЧЕННЯ ФЕНОМЕНУ АКМЕОЛОГІЯ. Інноватика у вихованні, 2018 (Вип.7): Т.1. pp. 212-220. ISSN 2411-4553

[img]
Preview
Text
Ціпан Т.С..pdf

Download (6MB) | Preview

Abstract

У статті розглядаються етапи розвитку акмеології: латентний, номінальний, інкубаційний, інституційний. Аналізуються поняття та змістовна сутність акмеології як науки про досягнення людиною найвищих вершин у життєдіяльності та самореалізації творчого потенціалу, який є основою загальнолюдських потенційних можливостей. Акцентується увага на специфіці акмеології, яка полягає в дослідженні всього життєвого та професійного шляху особистості, розгляді її одночасно психологічному і соціально-професійному аспектах. Досліджуються суспільна значущість та завданнях акмеології; характеризуються критерії значущості «акме»: суспільно, об’єктивно значущі, особистісні, індивідуальні.

Item Type: Article
Additional Information: Ціпан Т.С. Сутність і наукові визначення феномену акмеологія / Т.С.Ціпан // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / упоряд. О.Б.Петренко ; ред. кол.: О.Б.Петренко, Т.С.Ціпан, Н.М.Гринькова та ін. – Рівне, 2018. - Вип. 7, Т. 1. - С. 212-220.
Uncontrolled Keywords: акмеологія, етапи, життєвий та професійний шлях людини, проблема вдосконалення людини.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методики виховання
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 30 Sep 2020 21:53
Last Modified: 30 Sep 2020 21:53
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/880

Actions (login required)

View Item View Item