Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

Елементи, в яких автор: "Артемова Ю.І."

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Тип елементу | Немає групування
Число елементів: 5.

Вокальчук Г.М. та Совтис Н.М. та Адах Н.А. та Щербачук Н.П. та Кузьмич О.О. та Шкарбан Т.М. та Ричагівська Ю.Є. та Гаврилюк Н.В. та Ліпкевич О.Б. та Метелюк І.В. та Кірілкова Н.В. та Артемова Ю.І. (2020) ДИСКУСІЙНІ ПИТАННЯ МОВОЗНАВСТВА В КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ НАУКОВИХ ПАРАДИГМ. Інше. РДГУ, Рівне-Острог.

Артемова Ю.І. (2019) СЕМАНТИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЛІНГВОКУЛЬТУРНОЇ ПАРАДИГМИ КОНЦЕПТУ ВЕСІЛЛЯ В РОМАНІ У.САМЧУКА “МАРІЯ”. Проблеми лінгвістичної семантики, 2019. с. 186-190.

Артемова Ю.І. та Совтис Н.М. (2019) ОСОБЛИВОСТІ ВЕРБАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПТУ «ЗЕМЛЯ» В РОМАНАХ У.САМЧУКА «МАРІЯ» І «НА ТВЕРДІЙ ЗЕМЛІ». Наука, освіта, суспільство очима молодих, 2019. с. 232-233.

Артемова Ю.І. (2017) МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ НАВЧАННЯ ПЕРИФРАЗУВАННЮ ЯК ЗАСОБУ РОЗВИТКУ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ УЧНІВ. Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти, 2017 (Вип.17): (60). с. 323-326.

Артемова Ю.І. (2017) НАВЧАННЯ ПЕРИФРАЗУВАННЮ ЯК ЗАСОБУ РОЗВИТКУ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ УЧНІВ. Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти, 2017 (Вип.15): (58). с. 48-52.

Цей список був створений у Mon Mar 10 00:08:59 2025 EET.