ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Ступницька Н.І. and Наконечний Д.С. (2021) ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ. Прикладні аспекти інформаційного забезпечення та обґрунтування технічних і управлінських рішень, 2021. pp. 77-79.

[img]
Preview
Text
Ступницька Н.І., Наконечний Д.С..pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

В останні роки набуває актуальності таке нове вище як академічна доброчесність. Це пов’язано з тим, що багато недобросовісних науковців та дослідників копіюють чужі наукові роботи та праці, що шкодить репутації як науковця, так і навчального закладу, де він працює, а загалом і України на світовому рівні.

Item Type: Article
Additional Information: Ступницька Н.І. Правове забезпечення академічної доброчесності у сфері вищої освіти України / Н.І.Ступницька, Д.С.Наконечний // Прикладні аспекти інформаційного забезпечення та обґрунтування технічних і управлінських рішень : матеріали V Всеукр. наук.-практ. конф. здобувачів вищ. освіти та молодих науковців 14 трав. 2021 р., м. Рівне. - Рівне : РВВ РДГУ, 2021. - С. 77-79.
Uncontrolled Keywords: академічна доброчесність, правове забезпечення академічної доброчесності, вища освіта України
Subjects: 3 Суспільні науки > 34 Право. Юриспруденція
3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 378 Вища освіта. Університети. Підготовка наукових кадрів
Divisions: Факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики > Кафедра економічної теорії
Depositing User: Ірина Гаврилюк
Date Deposited: 13 Jan 2022 09:47
Last Modified: 13 Jan 2022 09:47
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10343

Actions (login required)

View Item View Item