САМОТНІСТЬ І ОСОБЛИВОСТІ ЇЇ ПЕРЕЖИВАННЯ В ЮНАЦЬКОМУ ВІЦІ

Сукнацька А. (2019) САМОТНІСТЬ І ОСОБЛИВОСТІ ЇЇ ПЕРЕЖИВАННЯ В ЮНАЦЬКОМУ ВІЦІ. Психологія: реальність і перспективи, 2019 (Вип.13). pp. 154-158. ISSN 2518-7503

[img]
Preview
Text
Сукнацька А..pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

Дана стаття присвячена виявленню особливостей переживання самотності в юнацькому віці. Описано основні підходи до вивчення самотності, наведено її класифікації; розглянуто форми вияву самотності, проаналізована проблема переживання самотності у юнацькому віці; здійснений аналіз передумов виникнення самотності у зв’язку з розвитком суспільства, а також розкриті індивідуально-особистісні особливості переживання самотності. Теоретична значимість роботи визначається тим, що дане дослідження дає підставу для вирішення ряду питань, пов'язаних з походженням феномена самотності, його ролі в житті людини.
В статті наводиться опис емпіричного дослідження особливостей переживання самотності в юнацькому віці; досліджено вплив рівня суб’єктивного переживання самотності на зміни у соціальних потребах юнаків, у їх ставленні до інших, до власного «Я» та до життя в цілому; описані статеві відмінності в переживанні самотності. Ці відмінності пов'язані з задоволеністю сенсом життя і залежать від психологічного типу чоловіків і жінок. Досліджено взаємозв'язок самотності, самооцінки, самоставлення, задоволеності сенсом життя і самореалізації.

Item Type: Article
Additional Information: Сукнацька А. САМОТНІСТЬ І ОСОБЛИВОСТІ ЇЇ ПЕРЕЖИВАННЯ В ЮНАЦЬКОМУ ВІЦІ / А.Сукнацька // Психологія: реальність і перспективи : зб. наук. пр. / М-во освіти і науки України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т. - Рівне : РДГУ, 2019. - Вип. 13. - С. 154-158.
Uncontrolled Keywords: самотність, психічний стан, переживання самотності, юнацькій вік, усамітнення
Subjects: 1 Філософія. Психологія > 159.9 Психологія
3 Суспільні науки > 36 Забезпечення духовних і матеріальних життєвих потреб > 364 Соціальні проблеми, що породжують необхідність надання соціальної допомоги. Види соціальної допомоги
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Психолого-природничий факультет
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 23 Apr 2020 07:20
Last Modified: 24 Apr 2020 10:08
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/104

Actions (login required)

View Item View Item