Т. Д. ДЕМ’ЯНЮК ПРО ТАБІРНИЙ ЗБІР ЯК ПІДГОТОВКУ ДО ЛІТНЬОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

Ціпан Т. (2022) Т. Д. ДЕМ’ЯНЮК ПРО ТАБІРНИЙ ЗБІР ЯК ПІДГОТОВКУ ДО ЛІТНЬОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ. Інноватика у вихованні, 2022 (вип.15). pp. 245-253. ISSN 2411-4553

[img]
Preview
Text
Ціпан Т..pdf

Download (5MB) | Preview

Abstract

У статті розкрито практичний аспект професійної підготовки здобувачів вищої освіти в Рівненському державному гуманітарному університеті. Окреслено внесок професора Т. Дем’янюк у методику проведення табірного збору – різновиду навчальної практики, що забезпечує підготовку майбутніх учителів до організації позакласної і позашкільної виховної роботи, в т.ч. й у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Зокрема, розкрито сутність модуля «Методика організації табірного збору» (навчальна дисципліна «Теорія і методика виховання») – передбачає теоретичне вивчення нормативно-правових засад діяльності дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, основи організації його життєдіяльності, технології роботи вожатого у ньому. Особлива увага зосереджена на практичному аспекті табірного збору – організації і проведенні двох тематичних днів «Здрастуй, літо!» та «Хай буде вільна Україна на всі роки, на всі віки».

Item Type: Article
Additional Information: Ціпан Т. Т. Д. Дем’янюк про табірний збір як підготовку до літньої навчальної практики / Т. Ціпан // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / М-во освіти і науки України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т ; упоряд.: О.Б. Петренко ; ред. кол.: О.Б. Петренко, Н.Б. Грицай, Т.С. Ціпан та ін. - Рівне : РДГУ, 2022. - Вип. 15. - С. 245-253.
Uncontrolled Keywords: навчальна практика, професор Т. Д. Дем’янюк, майбутні вчителі, методологічний підхід, табірний збір, виховна робота.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 378 Вища освіта. Університети. Підготовка наукових кадрів
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методики виховання
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 02 Mar 2023 12:48
Last Modified: 02 Mar 2023 12:48
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10886

Actions (login required)

View Item View Item