СПІВПРАЦЯ ВИХОВАТЕЛІВ ЗДО ТА БАТЬКІВ, ЩО ВИХОВУЮТЬ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Шадюк О. (2022) СПІВПРАЦЯ ВИХОВАТЕЛІВ ЗДО ТА БАТЬКІВ, ЩО ВИХОВУЮТЬ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ. Інноватика у вихованні, 2022 (вип.16). pp. 233-239. ISSN 2411-4553

[img]
Preview
Text
Шадюк О..pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

У статті теоретично обґрунтовано проблему співпраці вихователів закладів дошкільної освіти із батьками, що виховують дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивної освіти. Розглянуто сучасні підходи до інклюзивної та дошкільної освіти. Визначено та уточнено сутність понять: «інклюзивна освіти», «співпраці», «діти з особливими освітніми потребами». Однією з найважливіших складових освітнього процесу в сучасних закладах дошкільної освіти є організація роботи з батьками вихованців. Доведено, що успіх у роботі з дітьми неможливий без міцного системного зв’язку із сім’єю.Враховуючи проблему становлення в Україні інклюзивної освіти, важливим постає питання співпраці вихователів із батьками, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, адже сім’я є міцною опорою для дитини та найважливішим фактором її соціалізації.

Item Type: Article
Additional Information: Шадюк О. Співпраця вихователів ЗДО та батьків що виховують дітей з особливими освітніми потребами / О. Шадюк // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / М-во освіти і науки України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т ; упоряд.: О.Б. Петренко ; ред. кол.: О.Б. Петренко, Н.Б. Грицай, Т.С. Ціпан та ін. - Рівне : РДГУ, 2022. - Вип. 16. - С. 233-239.
Uncontrolled Keywords: інклюзивна освіта, заклад дошкільної освіти, співпраця, діти з особливими освітніми потребами, батьки, що виховують дітей з особливими освітніми потребами.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 372 Зміст та форма діяльності в дошкільному вихованні та початковому навчанні. Предмети усіх рівнів навчання та типів шкіл (методика)
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра дошкільної педагогіки і психології та спеціальної освіти ім. Поніманської Т. І.
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 09 Mar 2023 09:19
Last Modified: 01 Nov 2023 08:37
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10912

Actions (login required)

View Item View Item