СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА ДЕРЖАВИ ЯК ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

Вильчик А.А. and Мединська Т.І. (2022) СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА ДЕРЖАВИ ЯК ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ. Децентралізація влади, проведення реформ в Україні: проблеми та перспективи реформування, 2022. pp. 5-6.

[img]
Preview
Text
Вильчик А., Мединська Т..pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

Cоціальна політика є однією із складових загальнодержавної політики, яка втілена в соціальні програми та соціальну практику із задоволення соціальних потреб, що є важливим аспектом у впровадженні політики децентралізації в Україні.

Item Type: Article
Additional Information: Вильчик А.А. Соціальна політика держави як економічний аспект децентралізації в Україні / А.А. Вильчик, Т.І. Мединська // Децентралізація влади, проведення реформ в Україні: проблеми та перспективи реформування : зб. тез Всеукр. наук.-практ. конф. здобувачів вищої освіти та молодих учених; Рівне, 8 груд. 2022 р. - Рівне : РДГУ, 2022. - С. 5-6.
Uncontrolled Keywords: Україна, економічна децентралізація, політика держави.
Subjects: 3 Суспільні науки > 33 Економіка. Економічна наука > 338 Економічне становище. Економічна політика. Управління та планування в економіці. Виробництво. Послуги. Ціни
6 Прикладні науки. Медицина. Техніка. Сільське господарство > 65 Керування підприємствами. Менеджмент. Організація виробництва, торгівлі, транспорту, зв'язку, поліграфії
Divisions: Факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики > Кафедра менеджменту
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 28 Mar 2023 09:28
Last Modified: 28 Mar 2023 09:28
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11002

Actions (login required)

View Item View Item