МЕТОД ПРОЄКТІВ ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ ПІЗНАВАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Жирун О.А. and Синьчук О.М. (2022) МЕТОД ПРОЄКТІВ ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ ПІЗНАВАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ. Професійний розвиток педагога, 2022. pp. 38-39.

[img]
Preview
Text
Жирун О.А., Синьчук О.М..pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Проєктна діяльність, як один із засобів розвитку навчально-пізнавальних компетенцій молодших школярів, істотно змінює традиційну побудову системи освіти і відіграє основну роль в процесі навчання дітей, в основі якої лежить не підхід, який
стверджує, що джерело формування понять знаходиться не в дитині і що всі поняття пропонуються дитині ззовні і засвоюються їм, а підхід, орієнтований на розвиток, що дає можливість осмислити і оцінити всю важливість природного дорослішання дитини і розвивати її найкращим чином тоді, коли він дійсно захоплений процесом навчання.

Item Type: Article
Additional Information: Жирун О.А. Метод проєктів як засіб розвитку пізнавальних інтересів учнів початкової школи / О.А. Жирун; наук. керівник О.М. Синьчук // Професійний розвиток педагога: зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф., м. Рівне, 28 квіт. 2022 р. - Рівне : РДГУ, 2022. - С. 38-39.
Uncontrolled Keywords: учні початкової школи, пізнавальні інтереси школярів, метод проєктів.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 372 Зміст та форма діяльності в дошкільному вихованні та початковому навчанні. Предмети усіх рівнів навчання та типів шкіл (методика)
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 24 Apr 2023 10:54
Last Modified: 24 Apr 2023 13:16
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11117

Actions (login required)

View Item View Item