НЕСКІНЧЕННІ ГРУПИ З ДОПОВНЮВАЛЬНИМИ ПІДГРУПАМИ НЕСКІНЧЕННОГО ІНДЕКСУ

Крайчук С.В. (1994) НЕСКІНЧЕННІ ГРУПИ З ДОПОВНЮВАЛЬНИМИ ПІДГРУПАМИ НЕСКІНЧЕННОГО ІНДЕКСУ. Волинський математичний вісник, 1994 (№ 1). pp. 30-35.

[img]
Preview
Text
Крайчук С.В..pdf

Download (10MB) | Preview

Abstract

В работе описаны произвольные бесконечные группы, в которых дополняемы все подгруппы бесконечного индекса.

Item Type: Article
Additional Information: Крайчук С.В. Нескінченні групи з доповнювальними підгрупами нескінченного індексу / С.В. Крайчук // Волинський математичний вісник. - Рівне, 1994. - № 1. - С. 30-35.
Subjects: 5 Математика. Природничі науки
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра вищої математики
Depositing User: Галина Тарасюк
Date Deposited: 02 Nov 2023 07:35
Last Modified: 03 Nov 2023 11:04
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11905

Actions (login required)

View Item View Item