МНОГОЧЛЕННА АПРОКСИМАЦІЯ ГІПЕРГЕОМЕТРИЧНІ ФУНКЦІЇ

Стецюк Р.П. (1994) МНОГОЧЛЕННА АПРОКСИМАЦІЯ ГІПЕРГЕОМЕТРИЧНІ ФУНКЦІЇ. Волинський математичний вісник, 1994 (№ 1). pp. 87-96.

[img]
Preview
Text
Стецюк Р.П..pdf

Download (12MB) | Preview

Abstract

Разработано алгоритм построения аппроксимациенных фмногочленов В.К. Дзядыка для гипергеометрической функции. Сделано анализ явления на метод погрешностей машинный округлений. Найдены условия, при которых алгоритм будет численно устойчивым.

Item Type: Article
Additional Information: Стецюк Р.П. Многочленна апроксимація гіпергеометричні функції / Р.П. Стецюк // Волинський математичний вісник. Рівне, 1994. - № 1. - С. 87-96.
Subjects: 5 Математика. Природничі науки
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра вищої математики
Depositing User: Галина Тарасюк
Date Deposited: 03 Nov 2023 10:40
Last Modified: 03 Nov 2023 10:40
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11916

Actions (login required)

View Item View Item