Про математичне моделювання нелінійних процесів фільтрації в шаруватих середовищах, що деформуються

Сидорчук Б. П. (1998) Про математичне моделювання нелінійних процесів фільтрації в шаруватих середовищах, що деформуються. Волинський математичний вісник, 1998 (Вип. 5). pp. 115-120.

[img]
Preview
Text
Сидорчук.pdf

Download (13MB) | Preview

Abstract

Методика моделювання нелінійних збурень, які виникають на ділянках дії великих градієнтів перенесена на випадки шаруватих середовищ.

Item Type: Article
Additional Information: Сидорчук Б. П. Про математичне моделювання нелінійних процесів фільтрації в шаруватих середовищах, що деформуються / Б. П. Сидорчук // Волинський математичний вісник. - 1998. - Вип. 5. - С. 115-120.
Uncontrolled Keywords: Математичне моделювання, шарувате середовище, нелінійні процеси фільтрації
Subjects: 5 Математика. Природничі науки
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра інформаційних технологій та моделювання
Depositing User: О. В. Іванчук
Date Deposited: 13 Nov 2023 16:58
Last Modified: 13 Nov 2023 16:58
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11942

Actions (login required)

View Item View Item