Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

СУТНІСТЬ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ОСОБИСТОСТІ ДО УЧАСТІ У БОЙОВИХ ДІЯХ ТА ЇЇ ДЕТЕРМІНАЦІЇ

Юдко В. та Джеджера О.В. (2024) СУТНІСТЬ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ОСОБИСТОСТІ ДО УЧАСТІ У БОЙОВИХ ДІЯХ ТА ЇЇ ДЕТЕРМІНАЦІЇ. Студентський дайджест, 2024: Вип. 9. с. 91-93.

[img]
Перегляд
Текст
Юдко В., Джеджера О.В..pdf

Завантажити (2MB) | Перегляд

Анотація

Мета дослідження висвітлення результатів емпіричного дослідження психологічної готовності особистості до участі в бойових діях та її детермінації.

Тип елементу: Стаття
Додаткова інформація (бібліографічний опис): Юдко В. Сутність психологічної готовності особистості до участі у бойових діях та її детермінації / В. Юдко ; наук. керівник О. В. Джеджера // Студентський дайджест : зб. наук. матеріалів здобувачів вищої освіти. - Рівне : РДГУ, 2024. - Вип. 9. - С. 91-93.
Ключові слова: бойові дії, особистість
Тематика (за УДК): 1 Філософія. Психологія > 159.9 Психологія
3 Суспільні науки > 35 Державне адміністративне управління. Військова справа > 355 Військова справа в цілому
Підрозділи: Психолого-природничий факультет > Кафедра вікової і педагогічної психології
Користувач, що депонує: Богдана Печончик
Дата внесення: 11 Квіт 2025 08:43
Останні зміни: 11 Квіт 2025 08:43
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/17749

Необхідні дії (обов’язкова авторизація)

Перегляд елементу Перегляд елементу