Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

ФЕНОМЕН ФЕЙКОВИХ НОВИН ТА ДЕЗІНФОРМАЦІЇ У ПОЛІТИЦІ: ЯК МАНІПУЛЯЦІЇ В МЕДІА ВПЛИВАЮТЬ НА ГРОМАДСЬКУ ДУМКУ

Малий В.В. та Андрощук І.М. ФЕНОМЕН ФЕЙКОВИХ НОВИН ТА ДЕЗІНФОРМАЦІЇ У ПОЛІТИЦІ: ЯК МАНІПУЛЯЦІЇ В МЕДІА ВПЛИВАЮТЬ НА ГРОМАДСЬКУ ДУМКУ. [Бакалаврська робота]

[img] Текст
Малий В.В. 052 політологія, заочна ф.н. (1).pdf

Завантажити (923kB)

Анотація

Мета дослідження. Дослідити вплив фейкових новин та політичної дезінформації на формування громадської думки, а також визначити основні механізми та цілі медіа-маніпуляцій у політичному контексті.

Тип елементу: Бакалаврська робота
Додаткова інформація (бібліографічний опис): Малий В.В. Феномен фейкових новин та дезінформації у політиці: як маніпуляції в медіа впливають на громадську думку : бакалаврська робота / В.В. Малий; наук. керівник І.М. Андрощук; Рівнен. держ. гуманіт. ун-т. - Рівне, 2025. - 53 с.
Ключові слова: фейкові новини, політична дезінформація, медіа-маніпуляції, формування громадської думки, фейкова інформація
Тематика (за УДК): 3 Суспільні науки > 31 Демографія, соціологія, статистика > 316 Соціологія
3 Суспільні науки > 32 Політика
Підрозділи: Факультет історії, політології та міжнародних відносин > Кафедра міжнародних відносин та політології
Користувач, що депонує: О. В. Іванчук
Дата внесення: 31 Лип 2025 11:47
Останні зміни: 31 Лип 2025 11:47
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/18747

Необхідні дії (обов’язкова авторизація)

Перегляд елементу Перегляд елементу