Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ У РАМКАХ НОВОЇ КОНЦЕПЦІЇ ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ У ПОЧАТКОВИХ ШКОЛАХ СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Годунко Л.В. (2017) ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ У РАМКАХ НОВОЇ КОНЦЕПЦІЇ ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ У ПОЧАТКОВИХ ШКОЛАХ СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ. Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти, 2017 (Вип.15): (58). с. 87-90.

[img]
Перегляд
Текст
Годунко Л.В..pdf

Завантажити (2MB) | Перегляд

Анотація

У статті проаналізовано зміст Нової Концепції викладання іноземних мов у початкових школах Словацької Республіки. Розглянуто інноваційні підходи у реформуванні змісту іншомовної освіти. Акцентовано увагу на особистісно зорієнтованому навчанні іноземних мов. Доведено високу ефективність змістового інтегрованого вивчення мови та використання інформаційно-комунікаційних технологій у розвитку навчання читання та письма, а також методу драми у викладанні іноземних мов.Виділено стилі навчання іноземних мов у початковій школі для мотивації вивчення іноземних мов упродовж безперервної освіти.

Тип елементу: Стаття
Додаткова інформація (бібліографічний опис): Годунко Л.В. Запровадження інноваційних методів навчання у рамках нової концепції викладання іноземних мов у початкових школах Словацької Республіки / Л.В.Годунко // Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти : зб. наук. пр. : наук. зап. Рівнен. держ. гуманіт. ун-ту. - Рівне, 2017. - Вип. 15 (58). - С. 87-90.
Ключові слова: комунікативна компетентність, особистісно зорієнтоване навчання, змістове інтегроване вивчення мови, навчальні стилі, методи викладання іноземних мов
Тематика (за УДК): 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 373 Види загальноосвітніх шкіл
Підрозділи: Сарненський педагогічний фаховий коледж
Користувач, що депонує: Редактор
Дата внесення: 03 Груд 2020 18:55
Останні зміни: 03 Груд 2020 18:55
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/2045

Необхідні дії (обов’язкова авторизація)

Перегляд елементу Перегляд елементу