Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

ТЕОРЕТИКО-ПРИКЛАДНИЙ АСПЕКТ ВИХОВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СОЛІДАРНОСТІ В УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Сойчук Р.Л. (2019) ТЕОРЕТИКО-ПРИКЛАДНИЙ АСПЕКТ ВИХОВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СОЛІДАРНОСТІ В УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ. Інноватика у вихованні, 2019 (Вип. 9). с. 42-50.

[img]
Перегляд
Текст
Сойчук Руслана.pdf - Опублікована Версія

Завантажити (257kB) | Перегляд

Анотація

У статті розглянуто вагомість проблеми виховання національної солідарності в учнівської молоді як основи національного самоствердження та запоруки консолідації української нації. З’ясовано, що у кризовий період націєстановлення змінюється система національних цінностей та загострюється потреба у формуванні позитивної національної ідентичності й національному згуртуванні задля подальшого національного самоствердження кожної особистості громадянина та української держави. Проаналізовано різні погляди учених на сутність поняття «національна солідарність» у руслі вітчизняних та зарубіжних досліджень. Схарактеризовано основні принципи організації процесу виховання національної солідарності в учнівської молоді в умовах закладу ЗСО. Визначено основні характеристики і завдання, особливості й умови ефективної взаємодії педагога й учнів. Представлено традиційні та інтерактивні форми і методи виховної роботи зі школярами, які забезпечують цілісний системний підхід до організації процесу виховання національної солідарності в учнівської молоді в позаурочній діяльності.

Тип елементу: Стаття
Додаткова інформація (бібліографічний опис): Сойчук Р. ТЕОРЕТИКО-ПРИКЛАДНИЙ АСПЕКТ ВИХОВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СОЛІДАРНОСТІ В УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ / Р.Сойчук // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / М-во освіти і науки України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т. - Рівне : РДГУ, 2019. - Вип. 9. - С. 42-50.
Ключові слова: національна солідарність, національна ідентичність, національні цінності, учнівська молодь, українська нація, форми і методи виховання
Тематика (за УДК): 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 373 Види загальноосвітніх шкіл
Підрозділи: Педагогічний факультет > Кафедра педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти
Користувач, що депонує: Адміністратор
Дата внесення: 08 Квіт 2020 11:01
Останні зміни: 26 Січ 2023 09:52
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/30

Необхідні дії (обов’язкова авторизація)

Перегляд елементу Перегляд елементу