ВИХОВНА СПРЯМОВАНІСТЬ ЗАДАЧ ПІДРУЧНИКІВ З МАТЕМАТИКИ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ У НУШ

Сілков В. and Сілкова Е. (2022) ВИХОВНА СПРЯМОВАНІСТЬ ЗАДАЧ ПІДРУЧНИКІВ З МАТЕМАТИКИ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ У НУШ. Інноватика у вихованні, 2022 (Вип.15). pp. 215-224. ISSN 2411-4553

[img]
Preview
Text
Сілков В., Сілкова Е..pdf

Download (5MB) | Preview

Abstract

У статті розглядаються деякі аспекти виховної спрямованості наявних у підручниках з математики для І – ІV класів НУШ текстових математичних задач для формування загальних та математичних компетентностей учнів. Зроблено спробу створити класифікацію задач відповідно до їх виховної спрямованості та впливу на формування визначених компетентностей. Обґрунтовано, що модернізація освітньої системи на засадах компетентнісного підходу вимагає оновлення змісту навчально-дидактичних матеріалів, підручників, створення сучасних засобів навчання.

Item Type: Article
Additional Information: Сілков В. Виховна спрямованість задач підручників з математики початкової школи у НУШ / В. Сілков, Е. Сілкова // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / М-во освіти і науки України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т ; упоряд.: О.Б. Петренко ; ред. кол.: О.Б. Петренко, Н.Б. Грицай, Т.С. Ціпан та ін. - Рівне : РДГУ, 2022. - Вип. 15. - С. 215-224.
Uncontrolled Keywords: НУШ, початкова школа, виховна спрямованість, математична задача, текстова задача, класифікація, ключові компетентності, предметні компетентності.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 372 Зміст та форма діяльності в дошкільному вихованні та початковому навчанні. Предмети усіх рівнів навчання та типів шкіл (методика)
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра математики з методикою викладання
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 28 Feb 2023 13:35
Last Modified: 28 Feb 2023 13:35
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10860

Actions (login required)

View Item View Item