РОЛЬ ГРИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ НУШ

Гудовсек О.А. and Гудовсек С.С. (2022) РОЛЬ ГРИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ НУШ. Професійний розвиток педагога, 2022. pp. 29-31.

[img]
Preview
Text
Гудовсек О.А, Гудовсек С.С..pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Гра - діяльність людини з моделювання іншого виду діяльності з розважальною чи навчальною метою. Це складне, багатогранне явище, яке неможливо однозначно трактувати. Гра посідає важливе місце в житті дітей молодшого шкільного віку, є для них засобом пізнання дійсності. Вона забезпечує перехід від пізнавальної мотивації до появи потреби у знаннях та їх практичного застосування.

Item Type: Article
Additional Information: Гудовсек О.А. Роль гри в освітньому процесі НУШ / О.А. Гудовсек, С.С. Гудовсек // Професійний розвиток педагога: зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф., м. Рівне, 28 квіт. 2022 р. - Рівне : РДГУ, 2022. - С. 29-31.
Uncontrolled Keywords: Нова українська школа, початкова освіта, гра в навчанні.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 372 Зміст та форма діяльності в дошкільному вихованні та початковому навчанні. Предмети усіх рівнів навчання та типів шкіл (методика)
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 20 Apr 2023 07:53
Last Modified: 20 Apr 2023 07:53
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11107

Actions (login required)

View Item View Item