СУТНІСТЬ ТА ВИДИ ДОЗВІЛЛЄВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

Данилюк Т.В. and Стельмашук Ж.Г. (2022) СУТНІСТЬ ТА ВИДИ ДОЗВІЛЛЄВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ. Професійний розвиток педагога, 2022. pp. 32-33.

[img]
Preview
Text
Данилюк Т.В., Стельмашук Ж.Г..pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

У сучасних умовах творення Нової української школи актуальності набуває пошук шляхів позитивного спрямування дозвіллєвої активності особистості. Дозвілля молодших школярів визначається як діяльність дитини у вільний час, що обрана за власними інтересами і нахилами, яка приносить їй моральне задоволення і, в якій вона може проявити себе як особистість – суб’єкт цієї діяльності.

Item Type: Article
Additional Information: Данилюк Т.В. Сутність та види дозвіллєвої діяльності дітей молодшого шкільного віку / Т.В. Данилюк; наук. керівник Ж.Г. Стельмашук // Професійний розвиток педагога: зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф., м. Рівне, 28 квіт. 2022 р. - Рівне : РДГУ, 2022. - С. 32-33.
Uncontrolled Keywords: молодші школярі, дозвіллєва діяльність, особистість дитини.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 372 Зміст та форма діяльності в дошкільному вихованні та початковому навчанні. Предмети усіх рівнів навчання та типів шкіл (методика)
3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 379.8 Дозвілля
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методики виховання
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 20 Apr 2023 08:44
Last Modified: 20 Apr 2023 08:44
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11112

Actions (login required)

View Item View Item