Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ ДИТИНИ ДО НАВЧАННЯ

Бабак А. та Назаревич В.В. (2021) ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ ДИТИНИ ДО НАВЧАННЯ. Студентський дайджест, 2021 (Вип.3). с. 8-10.

[img]
Перегляд
Текст
Бабак Л., Назаревич В.В..pdf

Завантажити (2MB) | Перегляд

Анотація

Психологічна готовність дитини до шкільного навчання є одним з основних і найважливіших результатів психічного розвитку дошкільника. Це складне утворення, яке передбачає достатній рівень розвитку у дитини функцій, необхідних для школи, які дозволяють їй засвоювати навчальну програму без шкоди для здоров’я, а також без надмірного напруження. Даний процес базується на взаємодії особистісної, інтелектуальної і соціально-психологічної готовності, без яких успішне засвоєння матеріалу в масовій школі є неможливим. Мета дослідження – на основі теоретичного аналізу психолого-педагогічної літератури виокремити комплекс взаємообумовлених причин та факторів формування психологічної готовності дитини до навчання в школі.

Тип елементу: Стаття
Додаткова інформація (бібліографічний опис): Бабак А. Психологічна готовність дитини до навчання / А. Бабак; наук. кер. В.В. Назаревич // Студентський дайджест : зб. наук. матеріалів здобувачів вищої освіти. – Рівне : РДГУ, 2021. – Вип. 3. - С. 8-10.
Ключові слова: дитина, здібності, уміння, навички, психологічна готовність до навчання.
Тематика (за УДК): 1 Філософія. Психологія > 159.9 Психологія
3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 372 Зміст та форма діяльності в дошкільному вихованні та початковому навчанні. Предмети усіх рівнів навчання та типів шкіл (методика)
Підрозділи: Інститут психології та педагогіки > Психолого-природничий факультет > Кафедра вікової і педагогічної психології
Користувач, що депонує: Unnamed user with username Marchuk
Дата внесення: 04 Вер 2023 07:44
Останні зміни: 04 Вер 2023 07:44
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11638

Необхідні дії (обов’язкова авторизація)

Перегляд елементу Перегляд елементу