ЧИСЕЛЬНЕ РОЗВ’ЯЗАННЯ ОБЕРНЕНИХ НЕЛІНІЙНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ НА КОНФОРМНІ ТА КВАЗІКОНФОРМНІ ВІДОБРАЖЕННЯ

Бомба А.Я. and Каштан С.С. (2001) ЧИСЕЛЬНЕ РОЗВ’ЯЗАННЯ ОБЕРНЕНИХ НЕЛІНІЙНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ НА КОНФОРМНІ ТА КВАЗІКОНФОРМНІ ВІДОБРАЖЕННЯ. Волинський математичний вісник, 2001 (Вип.8). pp. 9-22.

[img]
Preview
Text
Бомба, Каштан.pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

Розроблено новий алгоритм чисельного розв’язання обернених нелінійних крайових задач на конформні та квазіконформні відображення в чотирикутних областях, обмежених лініями течії та еквіпотенціальними лініями, з побудовою динамічної сітки.

Item Type: Article
Additional Information: Бомба А. Я. Чисельне розв’язання обернених нелінійних крайових задач на конформні та квазіконформні відображення / А. Я. Бомба, С. С. Каштан // Волинський математичний вісник. - 2001. - Вип. 8. - С. 9-22.
Uncontrolled Keywords: Чисельне розв’язання задач, нелінійні крайові задачі, конформні та квазіконформні відображення
Subjects: 5 Математика. Природничі науки > 51 Математика
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики
Depositing User: О. В. Іванчук
Date Deposited: 23 Nov 2023 14:03
Last Modified: 08 Jan 2024 11:19
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/12008

Actions (login required)

View Item View Item