РОБОТА З ДИТЯЧОЮ КНИГОЮ В УМОВАХ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Іванова Л.І. and Захожа А.Ю. (2018) РОБОТА З ДИТЯЧОЮ КНИГОЮ В УМОВАХ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. Актуальні проблеми філології та методики викладання гуманітарних дисциплін, 2018. pp. 60-63.

[img]
Preview
Text
Іванова Л.І., Захожа А.Ю..pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

У статті проаналізовано особливості читацької роботи першокласників в умовах організації освітнього простору Нової української школи, зміни у підходах учителів до навчання учнів на підготовчому етапі роботи з дитячою книгою. Розглянуто вміння та навички (компетенції), які складають читацьку діяльність, у процесі якої формується читацька самостійність учнів 1-ого класу.

Item Type: Article
Additional Information: Іванова Л.І. Робота з дитячою книгою в умовах організації освітнього простору нової української школи / Л.І.Іванова, А.Ю.Захожа // Актуальні проблеми філології та методики викладання гуманітарних дисциплін : зб. наук. пр. : наук. записки Рівнен. держ. гуманіт. ун-ту. — Рівне, 2018. - С. 60-63.
Uncontrolled Keywords: підготовчий етап формування читацької самостійності, робота з дитячою книгою, читацька компетентність, читацька самостійність, розвиток інтересу до дитячої книги, розвиток початкових прогностичних умінь на підготовчому етапі позакласного читання, метод читання-розгляду
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 373 Види загальноосвітніх шкіл
8 Мова. Мовознавство. Художня література. Літературознавство > 82 Художня література. Літературознавство
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методик початкової освіти
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 08 Sep 2020 09:57
Last Modified: 08 Sep 2020 09:57
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/557

Actions (login required)

View Item View Item