«КОХАННЯ» ЯК ЛІНГВОКУЛЬТУРНИЙ КОНЦЕПТ В СУЧАСНІЙ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ

Ясногурська Л.М. (2018) «КОХАННЯ» ЯК ЛІНГВОКУЛЬТУРНИЙ КОНЦЕПТ В СУЧАСНІЙ АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ. Актуальні проблеми філології та методики викладання гуманітарних дисциплін, 2018. pp. 19-20.

[img]
Preview
Text
Л.М.Ясногурська.pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

Стаття розглядає концепт «кохання» як складний та багатовимірний феномен психічного, емоційного життя людини, що має високий аксіологічний статус у багатьох гуманітарних та негуманітарних дисциплінах: філософії, релігієзнавстві, етиці, естетиці, літературній критиці, мистецтвознавстві, психології, антропології, соціології, політології та багатьох інших у сучасній англійській мові. У цьому дослідженні знайшли своє відображення окремі аспекти дослідження концепту "кохання": аналіз концептуальних метафор кохання, що лежать в основі типових метафоричних виразів на матеріалі англійської мови.

Item Type: Article
Additional Information: Ясногурська Л.М. «Кохання» як лінгвокультурний концепт в сучасній англійській мові / Л.М.Ясногурська // Актуальні проблеми філології та методики викладання гуманітарних дисциплін : зб. наук. пр. : наук. записки Рівнен. держ. гуманіт. ун-ту. — Рівне, 2018. - С. 19-22.
Uncontrolled Keywords: концепт, мова, кохання, лінгвістика
Subjects: 8 Мова. Мовознавство. Художня література. Літературознавство > 81 Лінгвістика. Мовознавство. Мови
Divisions: Факультет іноземної філології > Кафедра іноземних мов
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 09 Sep 2020 10:10
Last Modified: 09 Sep 2020 10:10
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/580

Actions (login required)

View Item View Item