Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ У СТАРШИХ ДОШКІЛЬНИКІВ

Маліновська Н.В. (2016) ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ У СТАРШИХ ДОШКІЛЬНИКІВ. Фізична культура, спорт і реабілітація в закладах освіти, 2016 (Вип.7). с. 118-122.

[img]
Перегляд
Текст
Маліновська Н..pdf

Завантажити (9MB) | Перегляд

Анотація

У статті розглядаються особливості формування здоров’язбережувальної компетентності у дітей старшого дошкільного віку. Проаналізовано різні підходи до проблеми, представлено класифікацію сучасних здоров’язбережувальних технологій. Запропоновано педагогічні умови реалізації здоров’язбережувальних технологій у дошкільних закладах. Важливе завдання дошкільного навчального закладу – збереження та зміцнення здоров’я дітей. Для його ефективної реалізації необхідно неухильно дбати про фізичне, психічне, соціальне та духовне благополуччя кожного вихованця, сформувати у дітей валеологічний світогляд, мотивацію на здоровий спосіб життя; забезпечити можливість набувати досвід здоров’язбережувальної діяльності.

Тип елементу: Стаття
Додаткова інформація (бібліографічний опис): Маліновська Н. Формування здоров'язбережувальної компетентності у старших дошкільників / Н.Маліновська // Фізична культура, спорт і реабілітація в закладах освіти : зб. наук. пр. / редкол.: В.К.Кіндрат, В.В.Ковальський, А.І.Дубенчук та ін. – Рівне : РДГУ, 2016. – Вип. 7. – С. 118-122.
Тематика (за УДК): 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 373 Види загальноосвітніх шкіл
6 Прикладні науки. Медицина. Техніка. Сільське господарство > 61 Медичні науки > 613 Гігієна в цілому. Особисте здоров'я та гігієна
Підрозділи: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра дошкільної педагогіки і психології та спеціальної освіти ім. Поніманської Т. І.
Користувач, що депонує: valiko
Дата внесення: 11 Трав 2021 13:45
Останні зміни: 11 Трав 2021 14:39
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/6922

Необхідні дії (обов’язкова авторизація)

Перегляд елементу Перегляд елементу